RALA-sertifioinnin sopimusarvioijat

RALA-sertifiointiarviointeja tekee RALAn oman henkilökunnan lisäksi ryhmä RALAn hyväksymiä sopimusarvioijia. Löydät heidän yhteystietonsa alta.

Jarkko Koskipalo

Jarkko Koskipalo

A1K-Quality Oy

jarkko.koskipalo@gmail.com

0400 174 077

Kari Kotilainen

Kari Kotilainen

ProInsinöörit Oy

kari.kotilainen@proinsinoorit.fi

045 129 0024

Tapani Miettinen

Tapani Miettinen

MetsäMauri Oy

tapani.miettinen@metsamauri.fi

044 200 7456

Mika Moilanen

Mika Moilanen

mika.moilanen@mixus.fi

0400 800 246

Heikki Munukka

Heikki Munukka

Osaamispaja HMQ Ky

heikki.munukka@osaamispaja.fi

050 574 7426

Merja Naroma

Merja Naroma

Rose Factory Oy

merja.naroma@rosefactory.fi

040 734 1010

Pekka Ovaska

Pekka Ovaska

pekka.ovaska@pkylaatu.fi

0400 430 527

Pasi Parviainen

Pasi Parviainen

pasi.parviainen@afry.com

041 515 2440

Hanna Tajakka

Hanna Tajakka

hanna.tajakka@viherarkki.fi